Somatodrol

Somatodrol cieszy się uznaniem wśród sportowców, ale i amatorów. Otóż ten suplement diety w kapsułkach wspomaga przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, a przy tym redukuje tkankę tłuszczową. Nasila procesy anaboliczne dzięki którym wytwarza się większa ilość testosteronu, co z kolei wpływa na potencję. Składa się z trzech kompleksów, które wzajemnie na siebie działają. Dzięki temu efekt jest najlepszy. Otóż GRTH Factor rozbudowuje masę mięśniową, TST Factor podnosi testosteron, a jednocześnie zwiększa libido, poprawia samopoczucie i co ważne buduje masę mięśniową. Ostatni kompleks czyli Fat Reduction Matrix spala tkankę tłuszczową. Tyle w teorii, a co sądzą o tym eksperci?

Opinie ekspertów mają znaczenie

Somatodrol jest polecany przez złotego medalistę debiutów 2014 PZKFiTS w kategorii 90+ Krzysztofa Piekarza. Przyznaje on, że ten specyfik pomógł mu przygotować się do zawodów i wygrać. Jak przyznaje efekty treningów były szybsze, dzięki czemu ciężka praca i treningi nie poszły na marne. Jak zauważają miłośnicy kulturystyki, którzy próbowali Somatodrolu może on przyczynić się do wzrostu masy mięśniowej nawet o 30%. Oczywiście niezbędne jest właściwe dopasowanie treningu do konkretnej osoby. Zatem początkujący powinni poradzić się w tej kwestii trenera personalnego, który dopasuje cykl treningowy do stopnia zaawansowania i doradzi, w jaki sposób brać odżywki przed treningiem jak i po nim. Warto tutaj poznać jeszcze opinie innych trenerów. Zacytujemy tutaj pana Mateusza, który od 15 lat z sukcesem prowadzi swoją siłownię: „Przyznam szczerze, że do tego typu suplementów zazwyczaj podchodzę sceptycznie, szczególnie, że reklamowane są one jako suplementy cud. Jakież było moje zdziwienie, gdy któregoś dnia zobaczyłem mojego klienta, który po krótkim czasie mógł pochwalić się już świetną sylwetką. Przyjrzałem się składowi Somatodrolu, który jest bardzo naturalny i nie wywołuje efektów ubocznych. Teraz polecam go moim klientom, gdyż w połączeniu z odpowiednimi obciążeniami treningowymi daje naprawdę dobre efekty”.

Author: Mateusz Wawrzyn

Zapalony trener, mentor. Ćwiczę od 10 lat. Miałem swoje wzloty i upadki, a doświadczenie nauczyło mnie jednego – nigdy się nie poddawać! Przez 10 lat ćwiczeń wiem co działa, a co nie daje efektu. Na tej stronie znajdziesz sprawdzone przeze mnie odżywki na masę.

We would like to keep you updated with special notifications.