Odżywki i suplementy na rzeźbę * TOP 5 * Najlepszych Gainerów!

Piękna i umięśniona figura jest marzeniem wielu osób. Jednak same ćwiczenia nie sprawią, że nabierze się masy mięśniowej. Konieczna jest odpowiednia suplementacja. Warto zatem zdecydować się na odżywki na rzeźbę i suplementy na masę z naszej strony. Gwarantujemy Państwu ich pełną skuteczność oraz brak efektów ubocznych przy ich stosowaniu.

Trening, dieta i suplementacja kluczem do wymarzonej, umięśnionej sylwetki

Jeżeli chciałbyś zwiększyć swoją masę mięśniową, powinieneś stworzyć indywidualny trening na masę, który jest uzupełnieniem zbilansowanej diety, bogatej w białka i tłuszcze wielonienasycone. Dodatkowo musisz sięgnąć po odżywki i suplementy na rzeźbę. Wówczas jesteś w stanie znacząco przyspieszyć proces budowania masy mięśniowej i uzyskać sylwetkę, o której zawsze marzyłeś.

Pamiętaj, że wraz z każdym treningiem na masę Twoje mięśnie w tkankach się rozwijają.

Poznaj ranking najlepszych suplementów polecanych przez praktyków

Na naszej stronie znajdziesz najwyższej jakości, w pełni bezpieczne suplementy diety, zestawione w rzetelnym rankingu, zbudowanym przez naszych fachowców, wieloletnich praktyków, kulturystów, trenerów personalnych i osób dla których ćwiczenia na siłowni stanowią pozytywne uzależnienie. Jeżeli Twoim celem jest budowa odpowiedniej masy mięśniowej, koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem suplementów!

Które suplementy na masę wybrać?

Dzięki suplementom typu Probolan 50, Somatodrol, GH Balance czy Kimera zwiększasz swoją szansę na rozwój masy mięśniowej, dzięki spaleniu tkanki tłuszczowej i zbudowaniu na jej miejscu tkanki mięśniowej. Suplementy na masę działają na zasadzie zwiększenia ilości testosteronu i ograniczenia wydzielania estrogenu. Jest to w pełni bezpiecznie, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet!

Suplementy i odżywki na rzeźbę nie zastąpią, lecz skutecznie uzupełnia Twoją dietę i treningi.

Przedstawiamy elitarny ranking suplementów na rzeźbę, który został stworzony przez światowej klasy ekspertów. Opiera się on na trzech najpopularniejszych odżywkach, jakie można dostać na polskim rynku. Jest to ranking suplementów na przyrost masy mięśniowej. Poniżej prezentujemy wskazówki, które możesz wykorzystać w swoim treningu oraz opis najbardziej znanych suplementów. Warto zaznaczyć, że każdy organizm jest inny i może zupełnie inaczej zareagować na poszczególne odżywki na masę.

Suplementy najlepsze dla sportowców

Jeśli jesteś sportowcem to dobrze wiesz, że zbudowanie czystej masy mięśniowej nie należy do łatwych zadań. Nawet intensywne treningi nie spowodują nagłego przyrostu bicepsów, konieczne jest stosowanie suplementów białkowych, które w połączeniu z odpowiednim treningiem na poszczególne partie mięśni pozwolą zbudować efektowną sylwetkę. Warto tutaj zaznaczyć, że z takich suplementów z powodzeniem mogą korzystać również kobiety. Od razu obalamy mit, że powodują one przyrost masy ciała, albo stworzenie męskiej sylwetki, przy jednoczesnym stosowaniu treningu siłowego. Oczywiście trening powinien być tu dopasowany indywidualnie.

Odpowiednia suplementacja jest bardzo ważna, przede wszystkim w czasie redukcji. Zadbaj o to.

Jak działają odżywki na rzeźbę?

Wybór dostępnych na rynku suplementów diety ma największe znaczenie, jeśli zależy nam na zbudowaniu wymarzonej figury. Odżywki na rzeźbę doskonale uzupełnią w Twoim organizmie aminokwasy, na których niedobór może narazić Cię np. dieta redukcyjna przy ujemnym bilansie kalorycznym, który związany jest z większą ilością spalanych kalorii w stosunku do tych dostarczanych.

Testosteron oraz HGH są to hormony, które są nam niezbędne, jeżeli chcemy osiągnąć efekt przyrostu masy mięśniowej i skutecznego spalania tłuszczu. Żeby zacząć brać suplementy podczas treningu na masę, musimy najpierw ustalić jaki mamy typ sylwetki. Tutaj zastosowanie ma teoria Williama Sheldona, która wyróżnia trzy typy takie jak: ektomorficzna, endomorficzna i mezomorficzna. Otóż pierwsza z nich charakteryzuje się wąską obręczą barkową i wąskimi biodrami. Natomiast osoby z sylwetką endomorficzną mają grube kości i szerokie biodra, czyli swoistą figurę Wikingów. Ostatnia, czyli mezomorficzna nazywana jest też sylwetką idealną, czyli szeroka obręcz barkowa i wąskie biodra.

Regularnie ćwiczysz na ulubionej siłowni, ale dalej nie widzisz efektów swoich treningów, które mają prowadzić do powiększenia masy mięśniowej? To nic dziwnego, wszak poza ćwiczeniami niezbędna jest suplementacja. Kluczowe znaczenie ma dobór odpowiednich odżywek na rzeźbę. Na naszej stronie znajdziesz najpopularniejsze i przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne produkty, dzięki którym uzyskasz najlepszy efekt.

Oferujemy najwyższej jakości odżywki i suplementy diety dla osób regularnie ćwiczących na siłowni, dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Wszelkie suplementy na rzeźbę, które dostępne są w naszej ofercie przy odpowiednio zbilansowanej diecie, mogą stanowić bardzo duże wsparcie dla uzyskania wyrzeźbionej sylwetki. Całkowicie naturalny suplement diety zapewnia przyrost masy mięśniowej i to w krótkim czasie.

Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ szukasz skutecznego sposobu na szybki i trwały przyrost masy mięśniowej. Dlatego też ciekawym rozwiązaniem dla osób, które poznały niemalże już wszystkie odżywki na masę oraz odżywki na rzeźbę, są rekomendowane zestawy odżywek na masę mięśniową. Dzięki tym odżywkom przyspieszysz żmudny proces prowadzący do uzyskania odpowiedniej muskulatury.

Jeśli interesujesz się sportami siłowymi, kulturystyką czy też po prostu trenujesz dla samego siebie, aby lepiej wyglądać i lepiej się czuć w swoim ciele to z pewnością czytałeś w Internecie na temat wielu różnych suplementów diety, odżywek na szybki przyrost mięśni i zwiększenia siły, ale do końca nie wiesz czy temu ufać? Dlatego poniżej
prezentujemy zaskakującą prawdę:

Wzrost tak naprawdę hamują sterydy, ale nie odżywki. Dlatego ważne żeby wybrać najlepszej jakości produkty. Wszystkie znajdziesz na tej stronie www.

Czy suplementy na masę są bezpieczne?

Oto jest pytanie i nasza odpowiedź: Tak są bezpieczne
Dobrej muskulatury niestety nie zbudujesz bez odpowiednio dobranej diety i bez najlepszych suplementów. Gainery to tzw. odżywki na masę, które dzięki tajnej mieszance różnych rodzajów węglowodanów, białek oraz wysokiej jakości tłuszczów mogą w bezpieczny i zrównoważony sposób, zbudować Twoją wymarzoną masę mięśniową i sylwetkę.

Znasz doskonale ten schemat – niemal każdy kilogram z Twojej masy mięśniowej zdobywasz z ogromnym trudem, a
twoja siła niemal stoi w miejscu mimo podjętego wysiłku? Otóż musisz pamiętać, że aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę musisz ćwiczyć, stosować odpowiednią dietą i najlepiej dobrane odżywki. W ten sposób uzyskasz nie tylko masę mięśniową, ale i siłę. Pamiętaj, ze odżywek i suplementów do utraty swojej wagi nie potrzebujesz, a spożywanie posiłku co 2-3 godziny to mit, ponieważ tak naprawdę możesz jeść kiedy masz na to ochotę. Jednak wiele osób sądzi, że suplementy nie są bezpieczne, a to nieprawda. Wystarczy tylko odpowiednio je stosować i nie trzeba obawiać się żadnych efektów ubocznych.

Ważna rada: o tym zawsze pamiętaj!

Musisz jednak pamiętać, jak duże znaczenie mają regularne ćwiczenia. Pamiętaj, że ćwiczenia na brzuch zawsze należy wykonywać w ostatniej kolejności. W ten sposób można wyrobić mięśnie. Szczególnie biegaczom, czy osobom, które mają szybki metabolizm może być trudno o rozbudowanie masy mięśniowej, dlatego suplementy oraz stosowanie białka jest tak ważne!

Jakie można osiągnąć rezultaty stosując odżywki z tej strony?

Najważniejsze są opinie, dlatego koniecznie przeczytaj referencje zadowolonych klientów:

„Bez odżywki będzie bardzo trudno przybrać na masie. Ja maksymalnie dobiłem łącznie 10kg i więcej już nie poszło, a to i tak przy suplementacji kreatyną. Po Somatodrolu zauważyłem znaczące zmiany – Maciej, 30 lat, Warszawa
„Stopniowo przerzucałem się na wolne ciężary, ale zaczynałem od 50-60% ciężaru maksymalnego, z jakim mogę ćwiczyć, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Wziąłem Somatodrol i wszystko się zmieniło! Jestem silniejszy, a moja sylwetka stała się jeszcze bardziej umięśniona” – Euzebiusz, Częstochowa

Zatem, aby móc cieszyć się sylwetką, która jeszcze do niedawna pozostawała w sferze marzeń, nie wystarczy tylko ćwiczyć, czy stosować dietę. Ważna jest suplementacja, tym bardziej, że jest ona w pełni bezpieczna!

Suplementy na rzeźbę i mięśnie brzucha

Wiele osób ma największy problem z wyrobieniem mięśni brzucha i tutaj nawet intensywny trening nie zawsze przynosi odpowiednie efekty. Odpowiednie odżywki pomagają wyrobić nie tylko bicepsy, ale również mięśnie brzucha, dlatego warto sięgać po przydatne suplementy, które pozytywnie wpływają na rzeźbienie mięśni brzucha.

Odżywki na mięśnie brzucha – co kryje się pod tym pojęciem?

Oczywiście już na samym początku pragniemy Cię poinformować, że nie ma czegoś takiego, jak odżywki, które zrobią za Ciebie całą pracę. Otóż tutaj największe znaczenie ma połączenie trzech kroków czyli diety, ćwiczeń i suplementacji. Nie wierz jeśli ktoś powie Ci, że używa specyfiku, który wykonuje za niego całą pracę. Musisz sobie zdawać sprawę, że koniecznie należy zastosować dietę wysokobiałkową oraz intensywny trening na wszystkie partie ciała w tym brzuch i połączyć je z suplementem diety.

Gainery – węglowodany, które dają siłę i niwelują skutki ciężkich treningów

Dieta wysokobiałkowa wymaga oczywiście spożywania bardzo dużej ilości białka. Jest to w pewien sposób problematyczne, biorąc pod uwagę ilość, czyli objętość posiłków, jaką należy spożywać. Dlatego dietę warto wspomóc gainerami. Są to związki węglowodanowo-białkowe, które dają siłę w trakcie treningu, a ponadto zapobiegają zakwasom i kontuzjom. Chyba każdy z nas odczuł czym są zakwasy po ciężkim treningu na mięśnie brzucha. Stosowanie gainerów w połączeniu z cyklem treningowym, gdzie stopniowo zwiększa się obciążenia może znacząco zniwelować występowanie przykrych dolegliwości potreningowych, związanych z nadprodukcją kwasu mlekowego.

Somatodrol sprzymierzeńcem w rzeźbieniu mięśni brzucha

Aby w miarę szybko uzyskać pierwsze efekty rzeźbienia mięśni brzucha, warto sięgnąć po sprawdzony suplement Somatodrol. W swoim składzie zawiera on gainery, jak i cenne aminokwasy, dzięki którym budowanie masy mięśniowej oraz wymarzonej sylwetki z „sześciopakiem” jest znacznie łatwiejsze.

Wystarczy zażywać go na czczo popijając szklanką wody rano, a także tuż przed treningiem. Zalecana dawka to dwie kapsułki na dobę. Użytkownicy chwalą się, że nawet po kilku tygodniach zauważyli u siebie wzrost masy mięśniowej o kilkanaście procent, co jest niewątpliwie bardzo imponujące. Somatodrol to doskonały produkt 3w1, który w swoim składzie zawiera trzy kompleksy wzajemnie na siebie oddziałujące, takie jak GRTH Factor, TST Factor i Fat Reductor Matrix. Pozwalają one na podniesieniu poziomu testosteronu, redukcję tkanki tłuszczowej i rozbudowę tkanki mięśniowej. Dzięki działaniu poprzez dietę, suplementację i ćwiczenia możesz uzyskać wymarzony efekt „kaloryfera” na brzuchu.

Aby móc cieszyć się nienaganną i umięśnioną sylwetką trzeba pamiętać o odpowiedniej suplementacji, wszak sama dieta nie wystarczy, podobnie jak ćwiczenia. Zatem odżywki na rzeźbę będą dobrym uzupełnieniem diety w trakcie budowania masy mięśniowej. Oczywiście polecamy tutaj gainery, które wykazują się największą skutecznością.
Ale zawsze zadaj sobie pytanie, jakie odżywki na masę będą dla Ciebie najlepsze.

Jakie suplementy na rzeźbę – co warto kupić?

Wielu amatorów zadaje sobie często pytanie, jakie odżywki na masę wybrać. Szczególnie osoby niedoświadczone mogą mieć z tym problem, a błędy mogą być kosztowne dla portfela. Zatem postanowiliśmy Wam pomóc. Pamiętajcie jednak, że stosowanie suplementów nie zastąpi racjonalnej diety. Ale przejdźmy do rzeczy. Doskonałym wyborem są oczywiście gainery. Są to odżywki węglowodanowo- białkowe. Zapewniają one redukcję tkanki tłuszczowej, która jest zastępowana mięśniową. Takie preparaty są bogate w najlepsze białka i węglowodany, które są odpowiednio skoncentrowane i jednocześnie bardzo dobrze przyswajalne. Gainery pomagają również uzupełnić niedobory kalorii i sprawdzają się w przypadku źle zbilansowanej diety. Jednocześnie zapewniają lepszy efekt treningowy i większą siłę, która jest niezbędna podczas intensywnych ćwiczeń.

Musicie wiedzieć, że …

Skuteczne i bezpieczne budowanie masy mięśniowej bez odżywki jest stratą czasu, ponieważ organizm potrzebuje odpowiednich składników budujących mięśnie i siłę. Szukają w Internecie wskazówek, jakie suplementy na masę zastosować wiele osób nie wie tym, że kluczem to sukcesu są intensywne treningi, dieta i suplementacja. A brak jednego z tych elementów powoduje brak skuteczności.

Odżywki na rzeźbę z naszej oferty mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Ale same odżywki to zdecydowanie za mało, choć oczywiście to pierwszy krok w drodze do wymarzonej postury. Jednak takie suplementy nie zagwarantują Ci takiego efektu jak Somatodrol. Szybki przyrost masy mięśniowej zawsze jest możliwy – chodzi tutaj jednak tylko i wyłącznie o beztłuszczową masę mięśniową. Suplementy wpływające na masę ciała mają działanie anaboliczne, co także może oznaczać bezpieczne.

Odżywka na rzeźbę – Nie steryd, a skuteczniejszy niż najlepszy steryd

Chyba każdy wie, że stosowanie sterydów jest niebezpieczne dla zdrowia. Jednak niestety nadal wiele osób stosuje je, gdyż dają szybki efekt. A to oczywiście duży błąd, gdyż zawsze należy pamiętać, że zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze. Tym bardziej, że w naszej ofercie dostępny jest produkt Somatodrol, który jest jeszcze skuteczniejszy niż steryd, a przy tym w pełni bezpieczny. Otóż działanie tego produktu zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu i testosteronu. W ten sposób można uzyskać najlepsze efekty treningowe i to w pełni naturalny sposób.
Warto zwrócić uwagę na naturalny skład oparty o Beta-ananine, AAKG, DAA, cynk, pieprz Cayenne, guaranę, czy kofeinę oraz witaminy z grupy B. Zatem, jeżeli zależy Ci na szybkim efekcie to koniecznie zastosuj ten produkt i już po krótkim czasie usłyszysz komplementy na temat swojej sylwetki.

Suplementy białkowe to konieczność

Z kolei suplementy białkowe pozwolą Ci zbudować masę i nie musisz przy tym obawiać się rozstroju żołądka.
Warto zatem stosować Metadrol, który dzięki swojej ultranowoczesnej formule zdecydowanie szybciej regeneruje mięśnie, a także zwiększa ich rozmiar. Oczywiście owy produkt dostępny jest w ofercie naszego sklepu i jest on w pełni bezpieczny. Jego działanie jest oparte na zasadzie: szybkie spalanie i świetne budowanie. Już po krótkim czasie możesz spodziewać się najlepszych efektów i większej siły.

Zatem w połączeniu z dietą na masę ten suplement daje rezultaty, o których jeszcze niedawno mogłeś tylko pomarzyć. Odżywka na masę Metadrol pozwoli Ci na pokonanie niewidzialnego progu i na zbudowanie takich mięśni, jakie widzisz w magazynach dla sportowców. Otóż jest to specjalna grupa produktów, która powstała z myślą sportowcach, chcących zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Ale może być również stosowana przez amatorów. Metadrol ma postać wygodnych kapsułek, które są bardzo wygodne w stosowaniu, a przy tym skuteczne. Takiej skuteczności nie gwarantują żadne inne inne suplementy. Co więcej, kapsułki mogą tylko wzmóc efekty, jakie gwarantują inne odżywki.

Jedyna skuteczna droga na dobrą rzeźbę: sen, dieta, suplementacja

Najszybszą drogą do naprawy mięśni po treningu i budowanie masy mięśniowej jest sen i dobra dieta na masę oraz odżywka.

Pytanie – odpowiedź

Teraz przytoczymy Wam najczęstsze pytanie, jakie często można usłyszeć, a mianowicie:
Witam, niedługo przechodzę z redukcji na masę i nie wiem jakie odżywki mam brać, tak więc czekam na Wasze opinie ( pieniądze nie grają roli, ale bez przesady ;> ).

Nasza odpowiedź:

Aby zacząć spożywać suplementy podczas treningu na masę najpierw trzeba ustalić swój typ sylwetki.
Otóż są 3 rodzaje takie jak: ektomorfik, mezomorfik i endomorfik. Można je rozpoznać po somatotypach, czyli cechach sylwetki:
– ektomorfik to osoby wysokie, drobne i szczupłe;
-mezomorfik to osoby z dużą ilością masy mięśniowej, często określamy je słowami postawne;
-endomorfik to osoby niskie z tendencją do gromadzenia tkanki tłuszczowej.

Na tej podstawie należy dobrać odżywkę w postaci suplementów. Można oczywiście zastosować Metadrol, ale również Probolan, który jest światowym liderem na rynku suplementów diety na przyrost masy mięśniowej. Pamiętajcie oczywiście, że cykle na masę muszą trwać więcej, niż na redukcję – zrzucić 3 kg na miesiąc to żaden problem, a masę się robi w tempie 1kg na miesiąc. Zatem bez odżywki ani rusz.

Doskonałym uzupełnieniem suplementacji u osób ukierunkowanych na masę będzie także kreatyna, która bardzo dobrze sprawdza się w budowaniu masy mięśniowej. Zawodowi kulturyści są przekonani, że Somatodrol i Metadrol to najlepsze odżywki na budowanie masy mięśniowej. Dużo zamieszania ostatnio jest wokoło Mass Fusion. Producent opisuję ją jako najlepszą odżywkę na masę, jaką kiedykolwiek wyprodukowano. A my potwierdzamy, że jest również skuteczna.

Odżywki i suplementy dla osób aktywnych fizycznie powinny być bogate w składniki odżywcze takie jak: aminokwasy, kreatyna, arginina i białko kazeinowe – tylko i wyłącznie najlepszej jakości. Muszą być także odpowiednio przyswajalne. Dzięki produktom z naszej ofert budowanie masy mięśniowej nigdy nie było tak łatwe, ale również bezpieczne.

Piękna i umięśniona sylwetka jest niewątpliwie bardzo pożądana. Jednak jej wyrobienie już do łatwych nie należy. Oczywiście duże znaczenie ma tutaj dieta i ćwiczenia, jednak bez odpowiedniej suplementacji nie przyniosą one oczekiwanych efektów. Bowiem do przemiany tkanki tłuszczowej w tkankę mięśniową potrzebne są również aminokwasy, a także minerały np. magnez.

Białko w budowaniu rzeźby to podstawa

Najważniejsze podczas ćwiczeń na rzeźbę jest uzyskanie możliwie najniższej zawartości tłuszczu w organizmie. Dlatego tak ważne jest ustalenie odpowiedniej diety, która wraz z suplementacją da najlepsze efekty. Trzeba tutaj wiedzieć, że podział mikroskładników jest najważniejszy szczególnie w redukcji. Zatem energia powinna pochodzić zarówno z białek, jak i tłuszczu.

Podaż tych makroskładników powinna wynosić 50%. Pozostałe 50% powinno pochodzić z węglowodanów. Warto tutaj wiedzieć, że odpowiednia dieta, która będzie ułożona przez profesjonalistę może nie dać wymarzonych efektów, gdyż trudno wyobrazić sobie spożywanie tak dużej ilości protein. Dlatego dietę należy połączyć z odżywkami. Dostarczą one odpowiednią ilość aminokwasów. Można także dołączyć białko kazeinowe.

Odpowiednia suplementacja na rzeźbę ma kluczowe znaczenie

Podczas wyrabiania rzeźby niezbędne jest zastosowanie odżywek węglowodanowo-białkowych. Warto więc postawić na gainery, które w swoim składzie posiadają zarówno białka, jak i węglowodany, w stosunku 1:4, czyli na jedną część białka przypadają cztery części węglowodanów. Gainery ponadto w swoim składzie zawierają aminokwasy BCAA, a także minimalną ilość zdrowych tłuszczów. Są to odżywki wysokokaloryczne, które wspomagają dietę, a jednocześnie zapobiegają rozstrojom żołądka.

Tutaj najważniejsze jest ich odpowiednie stosowanie, gdyż gainery powinny być traktowane jako posiłek okołotreningowy. Zatem można go spożywać zarówno przed treningiem, jak i po treningu. Gainer dostarczy nie tylko odpowiednie składniki pokarmowe i będzie zapobiegać niedoborom, ale również hamuje katabolizm, który wpływa na anabolizm, czyli proces rozpadu tkanki mięśniowej na skutek nie dostarczenia do organizmu odpowiedniej ilości substancji odżywczych, co ma bezpośrednie przełożenie na syntezę białek.

Gainery zamiast posiłku – czy to się sprawdza?

Gainery można stosować dodając je do posiłku bądź też mogą stanowić posiłek. Oba te rozwiązania są jak najbardziej słuszne. Jeżeli decydujemy się na traktowanie gainera jako posiłku, to nie musimy obawiać się jego smaku. Gainer możemy także traktować jako substrat dodając go do napoju czy też nawet do mięsnego posiłku. Warto wybierać takie gainery, które mają wysoką zawartość węglowodanów, nawet na poziomie 90%. W ten sposób zdobędziemy masę, ale jednocześnie staniemy się silniejsi. Gainery możemy dodawać do każdego posiłku, nawet do śniadania i nie musimy obawiać się przy tym efektów ubocznych.

Gdy zrobimy masę, robimy rzeźbę

Jeżeli chcemy zrobić rzeźbę, to oczywiście musimy rozpocząć od masy. Dopiero, gdy nabierzemy odpowiedniej masy możemy rozpocząć trening na rzeźbę. W tym przypadku zasada jest jedna, należy stosować 15 powtórzeń ćwiczeń siłowych i wybierać energetyczny tryb treningu. Ale trening należy uzupełnić suplementacją. Tutaj polecamy Somatodrol, który wspomaga przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej i redukuje tkankę tłuszczową.

Jego działanie opiera się na nasileniu procesów anabolicznych, które zwiększają produkcję testosteronu i sprawiają, że mięśnie stają się bardziej widoczne. W tym przypadku największe znaczenie ma skład. Na przykład GRTH Factor wpływa na rozbudowę masy mięśniowej dzięki zawartości betaalaniny i AAKG. Związki TST Factor wpływają na podniesienie testosteronu, a to za sprawą kwasu D i cynku.

Ostatnia część odpowiada za spalanie, dzięki zawartości pieprzu kajeńskiego, guarany, kofeiny bezwodnej oraz kompleksom witaminy D. Kluczowe znaczenie ma tutaj dawkowanie, którego należy ściśle się trzymać. Należy stosować maksymalnie dwie kapsułki dziennie w dwóch osobnych dawkach. Najlepiej jedną spożyć przed śniadaniem. Z kolei drugą przed treningiem. Zawsze należy popijać je szklanką wody niegazowanej.

Suplementy na rzeźbę – poznaj opinie ekspertów

W dzisiejszych czasach kult ciała jest bardzo duży, zatem każdy z nas marzy o pięknej i muskularnej sylwetce. Niestety nawet regularne ćwiczenia na siłowni i odpowiednia dieta nie dają oczekiwanych rezultatów, w związku z czym wiele osób się zniechęca, a to duży błąd, gdyż potrzebna jest po prostu odpowiednia suplementacja, która w połączeniu z dietą i treningami może dać spektakularne rezultaty.

Jaką wybrać odżywkę na rzeźbę? Oto jest pytanie.

Trzeba wiedzieć, że sama odżywka bez ćwiczeń nie da oczekiwanych efektów. Warto oczywiście wiedzieć co kryje się pod pojęciem odżywki na rzeźbę. Otóż nie jest to żaden produkt „cud”, który wyrabia rzeźbę, lecz pod tym suplementem kryją się reduktory tkanki tłuszczowej, które pozwalają pozbyć się zbędnego tłuszczu i jednocześnie uwydatniają rzeźbę. Na rynku jest naprawdę wiele suplementów, jednak naszym zdaniem najlepszym wyborem jest Somatodrol, który cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród użytkowników, jak i wśród ekspertów. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Ranking odżywek gainerów na rzeźbę – Top 5

W dzisiejszym tekście przedstawimy Wam naszym zdaniem najlepsze odżywki (suplementy) na rzeźbę. W naszym rankingu weźmiemy pod uwagę skład, skuteczność, a także opinie zarówno ekspertów, jak i użytkowników.

Miejsce 3: Metadrol

W naszym zestawieniu miejsce trzecie przyznajemy suplementowi diety Metadrol. To odżywka na rzeźbę, która wpływa na siłę mięśni. Poprawia ich elastyczność, dzięki czemu treningi są znacznie bardziej wydajne. Metadrol wpływa również pozytywnie na regenerację mięśni i zapobiega zakwasom bądź też łagodzi ich skutki. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że ten suplement poprawia metabolizm, co wpływa na osiągi.

Wystarczy tylko zażywać dwie kapsułki po każdym posiłku, maksymalnie 6 kapsułek dziennie i zapijać dużą ilością wody, by już po kilku tygodniach zauważyć zdecydowanie lepsze efekty. Duże znaczenie ma tutaj w pełni naturalny skład, który jest bezpieczny. Opiera się na kofeinie i buzdygankowi naziemnemu.

Zawarta w preparacie formuła HGRX-3 zapewnia aktywność anaboliczną, a jednocześnie nie ingeruje w hormony. Zatem sprawia, że mięśnie stają się bardziej widoczne, a tkanka tłuszczowa jest szybciej spalana. Tak naprawdę nie ma również przeciwwskazań do stosowania tego produktu. Oczywiście odradza się go kobietom w ciąży i dzieciom poniżej 16 roku życia, bądź w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z dwóch składników, przy czym nie odnotowano do tej pory żadnych skutków ubocznych.

Miejsce 2: Mass Extreme

suplement na masę mass extreme

Nasza druga propozycja to tabletki na przyrost masy mięśniowej, które w znaczący sposób przy regularnych ćwiczeniach poprawiają również rzeźbę i sprawiają, że mięśnie są bardziej widoczne i na brzuchu tworzy się „sześciopak”. Skład tego suplementu jest w pełni naturalny i oparty na pieprzycy peruwiańskiej, buzdykankowi naziemnemu, kozieradce lekarskiej, czy też kwasowi d-asparaginowemu.

W swoim składzie Mass Extreme ma także witaminę B6, B12, cynk i magnez. Według producenta produkt jest niezwykle skuteczny i pozwala uzyskać muskulaturę w krótkim czasie. Na samym początku mobilizuje organizm do budowy tkanki mięśniowej, następnie działa jak klasyczny spalacz tłuszczu. Tutaj niezwykle ważną rolę odgrywa DDA, czyli aminokwas, który wpływa na ilość testosteronu i rzeczywiście preparat wykazuje się niezwykłą skutecznością, co potwierdzają eksperci, jak i zadowoleni użytkownicy. Zatem, jeżeli zależy Ci na czystej masie mięśniowej, to ten produkt jest doskonały. Nie powoduje również efektów ubocznych zatem jest w pełni bezpieczny.

Miejsce 1: The winner is…Somatodrol

somatodrol odżywka na masę

W naszym zestawieniu pierwszą lokatę przyznajemy produktowi o nazwie Somatodrol, który szturmem zdobył olbrzymią popularność. Jak zapewnia producent różnicę można poczuć już po każdej serii i do bardzo szybko. Na samym początku warto wiedzieć, że Somatodrol jest suplementem, który wspomaga przyrost tkanki mięśniowej, ale beztłuszczowej i jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową. Opiera się on na kompleksach, które nasilają procesy anaboliczne, a to z kolei wpływa na wytwarzanie większej ilości testosteronu, a przy tym spalanie większej ilości tkanki tłuszczowej. Rezultatem są widoczne mięśnie już po krótkim czasie.

Pierwszy kompleks wpływa na rozbudowę masy mięśniowej, a to dzięki betaalaninie. Warto tutaj wiedzieć, że ten aminokwas jednocześnie zwiększa wydajność. Z kolei dzięki silnemu boosterowi tlenku azotu naczynia krwionośne rozszerzają się, co można odczuć jako pompę mięśniową. Ponadto badania potwierdzają, że arganina zwiększa syntezę hormonu wzrostu. Z kolei kwas D i cynk wpływają na podniesienie poziomu testosteronu, a jednocześnie poprawiają libido i budują masę mięśniową. Ostatni kompleks oparty jest na bazie pieprzu kajeńskiego, guarany i kofeiny bezwodnej. Gwarantują one szybsze spalanie tłuszczu i sprawiają, że mięśnie są jeszcze wyraźniej zarysowane. Ten preparat jest w pełni bezpieczny.

mass extreme najlepsze odżywki na masę

Trzeba wiedzieć, że żaden preparat i ranking nie będzie skuteczny, jeżeli nie będziemy regularnie ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać. Niezwykle duże znaczenie ma również odpowiednia dawka snu i unikanie stresu, gdyż zwiększony poziomu kortyzolu wpływa na obniżenie tempa przyrostu tkanki mięśniowej. Dlatego w takiej sytuacji efekty nie będą tak szybkie, jak by się chciało.

Author: Mateusz Wawrzyn

Zapalony trener, mentor. Ćwiczę od 10 lat. Miałem swoje wzloty i upadki, a doświadczenie nauczyło mnie jednego – nigdy się nie poddawać! Przez 10 lat ćwiczeń wiem co działa, a co nie daje efektu. Na tej stronie znajdziesz sprawdzone przeze mnie odżywki na masę.

We would like to keep you updated with special notifications.